КНИЖКОВА ПРОДУКЦІЯ

Виконуємо замовлення з видання книжкової, виробництво рекламної, інформаційної та іншої поліграфічної продукції.
Надаємо послуги додрукарської підготовки.
Виконуємо замовлення з розробки та впровадження програмного забезпечення, інформаційних web-ресурсів, систем керування локальними та мережевими базами даних.

ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

ПРОЕКТ ТЕХНІЧНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ПОРТАЛУ ВІДКРИТИХ ДАНИХ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

За підтримки Громадянської мережі ОПОРА та на замовлення Управління справами Верховної Ради України, розроблено та впроваджено Проект технічного вдосконалення Порталу відкритих даних, Верховної Ради України".

Основна мета — забезпеченя парламентської прозорості й відкритості шляхом створення й надання можливості доступу для користувачів мережі Інтернет до даних Верховної Ради України (ВРУ) у форматах відкритих даних. Такі дані передбачають можливість їх подальшого використання в найрізноманітніших цілях: наукові дослідження, інновації, бізнес проекти, підзвітність та суспільний контроль за діяльністю Верховної Ради України тощо. Також, відкриті дані дозволяють повторно і необмежено використовувати інформацію, поєднувати її між собою, зменшити або виключити зайві витрати на дублювання та опрацювання великих масивів даних, реєстрів, довідників, баз даних тощо, створених Апаратом Верховної Ради України, парламентськими комітетами, іншими структурними підрозділами ВРУ.


ПОРТАЛ СПЕЦІНФОРМРЕСУРСІВ

ПОРТАЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ

За підтримки Міжнародної благодійної організації "Фонд Східна Європа" та на замовлення Управління справами Верховної Ради України, в рамках Програми USAID "РАДА", розроблено та впроваджено спеціальні парламентські інформаційні ресурси: "Портал громадського обговорення законопроектів", Система "Електронний Комітет Верховної Ради України" та Система "Електронна зала пленарних засідань Верховної Ради України".

Основна мета — запровадження спеціалізованого Інтернет ресурсу, що забезпечує комунікацію суб'єктів законотворчого процесу (суб'єктів права законодавчої ініціативи, державних інституцій, організацій, у тому числі громадських, наукових установ, експертів у відповідних галузях, громадян тощо) з метою вдосконалення національного законодавства.
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ — це інформаційна система для обговорення законопроектів; перегляду законопроектів, що знаходяться на розгляді у Верховній Раді України; голосування за публічне обговорення законопроекту; перегляду результатів обговорення для законопроектів, термін обговорення яких закінчився; статистики обговорення законопроектів; перегляду активності користувачів.
ЕЛЕКТРОННИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ — це інформаційно-аналітичної система, що створена для безпаперової роботи народних депутатів України з порядком денним пленарного засідання Верховної Ради України та всіма електронними версіями усіх супровідних документів, що стосуються питань порядку денного, під час пленарного засідання Верховної Ради України.


Тел.: (095) 2119524
E-mail: kmm2001@ukr.net
© ТОВ "Компанія "Медіа майстер", 2016

ГОЛОВНА НОВИНИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПРО НАС КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

ВИДАВНИЦТВО ТОВ "КОМПАНІЯ "МЕДІА МАЙСТЕР"
 kmm2001@ukr.net
Контактна особа — Тарасов Ігор, директор

РЕКВІЗИТИ КОМПАНІЇ:
ТOВ "Компанія "Mедіа майстер"
ЄДРПОУ: 31451438
Платник єдиного податку зі ставкою 5%
р/р: UA413226690000026002300322531
Філія Головного Управління по м. Києву та Київській області АТ "ОЩАДБАНК"